Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám visszahozni a...

Hogyan tudnám visszahozni a tejem? Már egy hete muszáj vagyok pótlást adni kislányomnak mert nincs tejem. Pedig eddig majd kidurrantak most meg semmi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeket szokták tanácsolni: tedd a babát minél többször cicire (akár óránként is), hogy minél több inger érje a melledet; igyál sokat (legalább 2 liter naponta); nekem a fejés is bejött a szopik után és az alkoholmentes sör is tejtermelő hatású. Ezen kívül szedhetsz homeopátiás szereket is (Urtica urens 5Ch) vagy tejserkentő teát is - vagy ezt vagy azt, a kettőt együtt nem ajánlatos.
2011. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fejben tudod visszahozni, fejben, hidd el, én tudom, háromszor hoztam vissza a nulláról, miután abbahagytam a kétségbeesést, mert én is megijedtem, hogy nem feszül a cicim. Szóval egy nap pihenés, gondok megszüntetése, sok folyadék és napi 3x szopi után fejés, még ha nem is jön semmi.

Baba lefektetése után 1x. horrofejés, és ha van erőd, akkor éjjel kelted a gyerkőcödet és megeteted álmában. Ha nem szeretnéd, akkor is kelsz fejni egyet.


Sok sikert és kitartást!!

2011. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az mennyire befolyásolja hogy nincs étvágyam? Mert eszek én de nem annyit mint eddig.Inni persze iszok.
2011. aug. 10. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Befolyásolja! Miért nincs étvágyad? A lelki gondok miatt igaz? Aggódás miatt?

Enni kell, mert azzal viszed be a megfelelő fehérje és szénhidrát tartalmat.

Legalább napi egy-kettő zsemle, és csirkemell, ha tényleg nem tudsz már enni.


Terhesvitamin ezeken a napokon kötelező

2011. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja, és ha nem durrannak ki a melleid, az sem baj, akkor pont annyi tejed van, amennyi a babádnak kell, nincs többleted és persze szopizás közben is termelődik.


Én is nehezen fogadom el ezt a mai napig és mindig fejek, hogy érezzem a többletet, mert lelkileg ez megnyugtat.

2011. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xStefix ***** válasza:

Na az utolsó hsz-ben volt a lényeg: azért, mert nem durransz szét, még simán van elég tejed! Az is megeshet, hogy feleslegesen pótolsz ám...

Itt egy kis segítség:

[link]

2011. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy felesleges, mert üvölt cicin hiába erőltetem és úgy eszi utána a pótlást hogy majd megfullad. És fejni sem tudok csak pár cseppet
2011. aug. 10. 17:37
 8/8 xStefix ***** válasza:

Az üvöltés attól is lehet, mert esetleg cumizavaros és már jobban szeret üvegből enni. Az, hogy fejni nem tudsz, elméletileg nem baj.

Mindez persze tipp, te látod otthon, hogy mi van, csak ezek gyakori félreértések, ezért írtam.


Mennyi idős? Mi változott, mielőtt elkezdtél pótlást adni?

2011. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!