Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jobb tejtermelésre a...

Irén24 kérdése:

Melyik a jobb tejtermelésre a alfalfa d6 vagy a utrica urens? Véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak az UU-val kapcsolatban tudok hozzászólni. A kórházban, a harmadik napon kezdtem el szedni napi 2x, majd 2 nap múlva 3x. Annyi tejem lett 1 hetes korára, hogy kicsit több, mint egy hét alatt 1 liter tejet fagyasztottam le, amíg próbáltam visszavenni a tejtermelést, hogy ne kelljen annyit fejnem. Most 6 hetes, hála Istennek, még mindig elég neki a tejem úgy., hogy semmi teát, tablettát nem kell szednem hozzá. A növekedési ugráskor 4 hetesen 2 napig újra szedtem, most alkalmanként akár 180 grammot is szopizik és tudnék még fejni utána. Szóval nekem bevált.
2011. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!