Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet az oka annak hogy 1...

Mi lehet az oka annak hogy 1 hetes kisfiam 2 napja úgy tesz mintha elfelejtett volna szopni?

Figyelt kérdés
1 hetes a kisfiam. Eddig szépen szopott de kb. 2 napja nem akar rendesen szopni. Bekapja a mellem majd kiköpi, nem kezdi el szívni. Olyan mintha elfelejtette volna hogy mit kll vele csinálni. Több perces próbálkozás (7-10 perc)után kezdi csak el szívni, de akkor normálisan szopik. Tejem van elég sok tehát nem ezzel van a probléma.
2009. febr. 19. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az én lányom is eljátszotta.2 hétig mintaszerű volt minden,aztán egy csak nem tudta mit kell csinálnia.5 napig minden szopi előtt fél órát szórakoztam vele,mire rendesen nekiállt szopizni.mondanom se kell tiszta ideg voltam!A védőnőm sem tudott mit tanácsolni,de azt mondta,hogy ez elég gyakran előfordul.Próbálj meg türelmes lenni,pár nap,de lehet,hogy csak pár alkalom,és minden úgy megy majd mint a karikacsapás!


3 hónapos kiscsaj anyukája

2009. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet ennek köze a tejleadó reflexhez? Mármint lehet, hogy késöbb indul be?

Én még csak most fogok szülni, de a téma azért érdekel.

2009. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 2 hetes múlt, s velem is eljátszotta 2 napig- akkor rájöttünk, hogy valószínűlegm egzavarta a nyugtató cumi, mert a cicit is úgy szopogatta csak. Azóta nincs cumi, semmilyen, csak cici. Ajánlom a módszert :)
2009. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Az én lányom sosem cumizott,úgyhogy nálunk nem ez volt a baj.
2009. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!