Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos babámat szoptatom,...

4 hónapos babámat szoptatom, nagyon fájt az egyik mellem, azt vettem észre, hogy az egyik mellbimbómon mintha pattanásszerű gyuladás lenne, mintha az egyik csatorna begyulladt volna. Nem észleltem csomót a mellemben. Lehet hogy megfázott a mellem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Te írtál az egészse´g kérde´sekhez is??

Szerintem beszélj a védönöddel.Ö tud neked tana´csot adni..

2009. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet vízhólyag?Nekem az volt.Annyira szopott, hogy kidörzsölte.A babák ajkain is szokott lenni.:)
2009. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sajnos, nem vízhólyag. Nekem is ez volt és nagyon tud fájni, de senki meg nem tudta mondani miért.

Épp most írtam le az egyik válaszadónak elég hosszan, úgyhogy most csak tőmondatokban neked:

TETRAN kenőcs. (vény nélkül kapni)

BALLADONNA homeós bogyó. NApi 5 golyó. ( gyógyszertár, aki tart ilyet)

Propolisz tinktúra. ( piac méztermelő, kis üveg 600.-ft.-) ebből tényleg csak 3-4 cseppet.

Húzóborogatás: Kamillás vattapamacs, tá neylon, arra meleg pelenka. Ez utóbbi nekem nem jött be, de a védőnő tanácsolta.

Remélem meggyógyulsz.

2009. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!