Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezeljem a pattanásszerű...

Mivel kezeljem a pattanásszerű kiütést?

Figyelt kérdés

Öt hónapos babámnak a szája felett ma reggelre lett egy pattanásszerű kiütése...:/ Nem tudom hogy mit kenhetek rá neki, mert fájlalja és nem akar miatta enni sem :(

Volt hasonló tapasztalat? hogyan orvosoltátok?


2011. júl. 1. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van otthon Sudocrem kenj rá egy picit, az jó erre is
2011. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úúúú, köszönöm, erre nem is gondoltam... most nagy nehezen elaludt, de ha felébred, bekenem neki azzal! remélem segíteni fog, KÖSZI :)
2011. júl. 1. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet attól, hogy kiütéses lett az arca a tejtől, ha szopizik.Ez normális teljesen!De lehet attól is, hogy a sok nyál csapja ki.Lányomnak ennyi idősen már folyt a nyála, az első fog mégis csak 7 hónaposan jött ki.Jó lehet még rá a kamillázás.De valahol olvastam, hogy tökéletesen elég, ha nedves textil pelussal áttörlöd, mivel magától el fog múlni.Egyetlen dolgot tilos: kinyomni.
2011. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!