Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » átharapta a mellbimbómat mit...

átharapta a mellbimbómat mit csináljak?

Figyelt kérdés
délben ebéd után cicizett és szinte leharapta a bimbómat, most hova menjek dől belőle a vér és nem tudom elállítani!!!
2011. márc. 10. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
sebészetre, sürgősen, mielőtt nagy lesz a vérveszteség
2011. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 csill79 ***** válasza:
Ez dúrva.Minden oké?
2011. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg, ebben a helyzetben Te leülsz a gép elé, és itt kérdezed meg, mitévő légy?! Édes Istenem.....
2011. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Minél előbb be a kórházba!!!

Szegénykém! Majd írd meg, hogy minden rendben van-e.

2011. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

igen ideültem mert elfelejtettem feltölteni a kártyámat és nem tudtam senkit se felhívni:'(

már anyum hazaért és megszórta sóval úh elállt a vérzés, de csak este lesz autó h bemenjünk a kórházba...

így nem fogom tudni tovább szoptatni a picit v mi legyen????

2011. márc. 10. 13:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg igy van ahogy irod akkor szerintem a másik melledből szoptasd.Taxival vagy valakivel nem tudtok bemenni?Mekkora baba?Ezt hogy csinálta?Bocs az offért.
2011. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is igy járt, most nincs bimbója, olyan furán néz ki. ő nem ment akkor orvoshoz, csak lassan begyogyult magának, de azzal már nem tudott szoptatni. Úgy hogy menj mielőbb orvoshoz, hátha vissza tudják varrni, addig meg tartsd sterilen. A só elállitja, de nagyon drva, fájhatott, tudom.... Hivj mentőt, vagy kérj meg valakit, hogy vigyen be, de ne várj estig.
2011. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs....ez kamu! Mármint, hogy valaki ezt így kezeli.... Meg só....? Ha megjött Anyukád, miért nem mentél be a kórházba azonnal? Mellesleg a mentőket ingyen is lehet hívni! Anyukádnak meg csak gratulálni tudok ehhez a sós ötlethez.... Komolyan ilyen bolondok vagytok?
2011. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kamu szerintem.Nem haraphatja le egy baba a mellbimbót!Mekkora erőt kell ahhoz kifejtenie a csöpp állkapcsával?!?Az én két évesem többször ráharapott ugy istenigazából,de nem sikerült neki,pedig majdnem az összes foga kint van..
2011. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Biztos, nem kamu. De most én is megijdetem...

Próbálj meg taxival bemenni, ez nagyon-nagyon veszélyes, ezt a sebet rendesen le kell kezelnie steril körülmények között egy szakembernek! Hidd el, el kell menned!

2011. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!