Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » átharapta a mellbimbómat mit...

átharapta a mellbimbómat mit csináljak?

Figyelt kérdés
délben ebéd után cicizett és szinte leharapta a bimbómat, most hova menjek dől belőle a vér és nem tudom elállítani!!!
2011. márc. 10. 12:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos....MOST! Én is így jártam fél éve!Az én kislányom foggal született és simán átharapta a bimbómat!Azt a fájdalmat nem kívánom senkinek!Össze kellett varrni és sokáig gyógyult azóta sem az igazi!Abból a mellemből nem is tudtam tovább szoptatni!:(
2011. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kamu-e vagy sem, de azt a gyereket aki leharapja a mellbimbómat egészen biztosan nem jutna eszembe soha többé szoptatni, másik mellből se. Azért mindennek van határa.
2011. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 csill79 ***** válasza:
16.56-osnak igaza van:)Ezek után tuti nem szoptatnám semelyik mellemből.Jézus!
2011. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

Szülés után az embereknek elmegy az esze???? Leharapta a mellbimbómat, úristen, tudom majd még szoptatni?? Rákos vagyok, úristen, tudom majd szoptatni??? A gyerek NEM hal meg, ha anyatej helyett mást kap!!!! De neked rohadt nagy gondjaid lehetnek ebből. Ne a gyerekkel foglalkozz, hanem magaddal! A sok hülye képes komoly esetekben inkább szoptatni, akkor is, ha rá nézve veszélyes. Képes szülni, akkor is, ha komoly betegség alakulhat ki emiatt...Elképesztő.

NEM kell mindenkinek szülni és a szülés NEM hőstett!! A szoptatás sem. Ha nem fogsz tudni, vagy tudnál, de veszélyes, akkor nem szoptatsz. Kész. Normális ember így gondolja.

2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Mindennek van határa és a gyereknek sem lesz baja se a tápszertől, se a rendes ételtől.


Kicsit túl van misztifikálva a szoptatás. Az ember már csődtömegnek érzi magát, ha nem tud szoptatni.... és akkor mi van? Persze a legfontosabb a gyerek számára és amíg nincs gond kell is szoptatni, de nem tragédia az sem, ha fejni kell és cumisüvegből kapja. Vagy ha tápit kap.

2011. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

szerencsére nem lett akkora gond csak rettenetesen megijedtem én is és anyum is mert dőlt belőle a vér!

hogy hogy jutott eszébe nem tudom, de hogy segített az biztos! nem tudtam tegnap egyből bemenni mert 40km-re van a hozzánk legközelebbi kórház!!!

a lényeg h pár öltéssel helyre csinálták és szerencsére nem harapta át a tejcsatornákat sem, csak a bőrt, úh tudom majd még őt is és a tervben lévő kis tesót is szoptatni!!!

amúgy 9hónapos a pici van 6 teljesen kint lévő foga és nem értem h miért kell ilyet feltételezni hogy kamu duma....!!!

azt meg hogy soha többé nem tennétek mellre nem értem, ő még nem tudja hogy ez nekem mennyire fájt....nem direkt csinálta.....!!!!

2011. márc. 11. 13:36
 17/19 anonim ***** válasza:
De igen is tudja hogy fáj ha az ő szintjén elmagyaráztad neki, megértetted vele a dolgot. Vannak gyerekek akik csak azért is csinálják mert tetszik nekik az anyuka reakciója. Pláne ha ekkorát beleharap az már tuti nem egy kis véletlen ráharapás. Mi a garancia arra hogy nem fogja megint megcsinálni? Semmi.
2011. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

mind1 nem fogok vitába szállni....

a lényeg h pár öltéssel megúsztam és nem kellett a tejemet sem elapasztani.....

2011. márc. 11. 18:59
 19/19 anonim ***** válasza:
hát nem tudom..., azért óvatosan lehet jelezni szerintem is egy 9 hónapos Babának is, hogy fájdalmas dolog az, ha átharapja a mellbimbót.
2011. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!