Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem jön meg a mensesem?...

Miért nem jön meg a mensesem? Szoptatok és szülés óta csak egyszer volt meg a babám 5 hónapos!

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
még nekem sincs...9 hónapja szoptatok!!
2009. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött meg még egyszer sem, szoptatok, a babám fél éves. De nekem egyáltalán nem hiányzik! :-)
2009. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%

Szoptatás alatt használsz valamilyen fogamzásgátlást? Mert van a szoptatós tabletta...

Ha nem használsz semmit, s egyszer volt menses....peteérés is lehet....terhes is lehetsz.

A szoptatás nem véd a teherbeesés ellen....

2009. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem szülés után 6 héttel jött meg. doki tanácsára elkezdtem szedni Cerazett nevű tablettát, amitől az első mensi után 2,5 héttel megint megjött. nagyon véreztem és abbahagytam a gyógyszer szedését!

3 napja kaptam egy ovulációs mikroszkópot, ami ma reggel már peteérést mutatott. héten csináltam egy terhességi tesztet, 1 csík lett rajta.

már nekem is meg kellett volna jönnie, de sehol semmi.

én is szoptatok és még csak 12 hetes a kisfiam.

szóval vigyázz, mert tuti neked is van már peteérésed!!

2009. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hós volt a babám mikor először megjött, utána két és fél hónapig semmi, azután állt be havi rendszerességűre.
2009. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!