Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnék áttérni az egy...

Hogyan tudnék áttérni az egy mellből való szoptatásra, egyáltalán mivel jobb az, vagy nem is kellene áttérnem?

Figyelt kérdés
A kisfiam 17.-én lesz egy hónapos. Császárral szültem, e miatt és azért mert rengeteget stresszeltem az elején gondok voltak a tej mennyiségével, ezért a kezdeti kórházban ajánlott egyik mellből 15 másik mellből 15 perces szopiról, amit ugye a tej beindítása miatt ajánlanak nem tértünk át az egy melles szopira. Ezért a kereslet-kínálat úgy állt be, hogy egyszerre két mellből eszik. Szeretnék áttérni az egy melles szopira, hogyan csináljam, egyáltalán van-e értelme?
2011. márc. 13. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

egy mellben benne van a babának ugy a ej hogy előétel főétel és desszert, mint ahogy miis étkezünk leves 2. és desszert. a tejben a vége már édesebb hogy ne lankadjon a kedve az eleje kicsit higabb hogy rákapjon és a főétel pedig a legnagyobb tápértékű, igy ha egyik mellből adsz neki levest meg a másikbol is.. érted azthiszem a lényeget.

nekem anyosom monda h szoptassak mind2 mellböl de jónagy barom volt...

2011. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

barátnőm (szintán császáros) egészen addig szoptatott váltott melből (2-ből), amíg a lánya el nemm választotta magát.

mivel nálad már beállt a kereslet-kínálat, kap a pici főételt és desszertet is :)

2011. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:
100%

... pedig az anyósnak pont hogy igaza van!


Kérdező, egyáltalán nem muszáj egy mellből szoptatni! Ha nektek így alakult, így állt be, akkor így, semmi teendőd nincs.

HA legalább az egyik melledet szépen kiüríti a szopinál, akkor biztos lehetsz benne, hogy az első és a hátsó tejet is megkapja, "végigeszi a menüt". (Jé, az anyós jobban ért ehhez?)

De ha nem, akkor sincs gond: ilyenkor többször egymás után is vissza lehet tenni ugyanarra a mellre, egészen addig, amíg valóban üres lesz. (Ez majd nyáron fordulhat elő gyakrabban, amikor inkább csak inni fogja, csak az első tejet.) Ennyi a trükk. :)

2011. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!