Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Angliba, szoptatas alatt...

Angliba, szoptatas alatt terhes lettem. (vedekeztunk) nem tudom meg tartani sajnos, hogy mukodik itt az operacio abortusz?

Figyelt kérdés
meddig vagy bent, ha mar menned kell ver vetel stb?
2011. márc. 14. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom, hogy mikodik az abortusz, nekem vetelesem volt, ami utan nem kellett mutet. Legjobb, ha a GP-vel beszelsz, o be fog utalni a korhazba UH-ra es valoszinuleg ott meg is beszelik veled az abortusz lehetosegeket. MIndenkeppen eloszor a GP-hez menj.
2011. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BoSzi83 válasza:
Én is azt mondom hogy beszélj GP-vel.Szerintem ha lesz is abortuszod akkor nagyon hamar akár még az nap haza engednek.(ha már valakit 4 órával a szülés után haza mehet)
2011. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

miért nem tudod megtartani? Császáros voltál és nem lenne 12 hónapnyi korkülönbség és ezért félsz? Vagy egyéb orvosi oka van?

Vagy csak kényelmes ember vagy, aki inkább eltesz láb alól egy gyermeket,csakhogy minden az elképzelései szerint történjen?

2011. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!