Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Na ehhez mit szóltok? Nekem...

XStefix kérdése:

Na ehhez mit szóltok? Nekem leesett az állam.

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 18. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Uhhh...

Hát ennek a kitalálója is jó sokáig forgolódhatott éjszaka álmatlanul:)


Szerintem a fejés akkor is százszor kényelmetlenebb, és fárasztóbb, mint a szoptatás, ha nem kell hozzá a kezem:)

2011. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jaaj, ne! Már megint egy agyament találmány, amivel a sok "mindenből a legjobbat" anyuka majd rendel... aztán meg csodálkozik, hogy kevesebb a teje... (a terjesztő és a feltaláló bankszámlája meg dadag).

A legszuperebb mellszívónál is jobban működik a kisbaba... (ezt te tudod Stefix a legjobban).

2011. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, nekem is sokkal fárasztóbb volt a fejés mint a szoptatás.

Én el sem tudnám képzelni hogy a mellemen ilyenekkel tudjak pl. szakdogát írni vagy főzni :)) Nekem morbid és idétlen, én fejni is utáltam, egy szükséges rossznak tartottam, ellentétben a szoptatással.

Volt egyik nap egy műsor arról hogy micsoda találmányok vannak manapság, amik bár kényelmesek mert megkönnyítik a mai modern és rohanó életet, de elvetemülten idiótaságok, hát ez közéjük tartozhatna simán :))))

2011. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én még fiatal vagyok, de még ha ingyen adnák se vennék egy ilyet. Szerintem minden pénzt megér az, amikor a kisbabánkat a kezünkbe tartjuk és ő szopcsizik! :)

18/L

2011. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nah, a kép is elég volt ahhoz, hogy kiverje a biztosítékot...

Ilyen szinten azért már tényleg nem kéne fejős tehénnek nézni a szoptató anyukát.

2011. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég agyament találmány...kínomban csak mosolyogni tudtam már rajta.
2011. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáááz :D
2011. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ugyi, nekem is a fejős tehén jutott eszembe, amint épp a karámban áll magán a szerkentyűvel...

Elképesztő. A szöveg meg..!

Gondolhatjátok, hogy a szakiknál is kiverte a biztosítékot, a levlistáról vettem a linket. :)

2011. márc. 18. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Az semmi, de olvastátok miért is jó ez? Mert szörfölhetsz a neten, és telefonálhatsz ahelyett, hogy a gyermekedet táplálnád. Agyrém.
2011. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A lefejt tejet hogy kapja meg a baba? Vagy egyedül kell meginnia egy pár hónapos babának? Vagy csövön keresztül egyből a torkába kapja? Nem értem, tényleg.
2011. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!