Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, már 4 hónapja,...

Szoptatok, már 4 hónapja, aminek nagyon örülök, mert rengeteget küzdöttem érte, de hízok, mint egy kismalac. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok, hogy "örülj, hogy tudsz szoptatni", mert én végigküzdöttem 2 hónapot érte, és tudom értékelni.. És azt se, hogy" majd lefogysz, ha abbahagytad a szoptatást", mert én már nem bírok magamra nézni... a terhesség alatt semmit nem híztam, de 3 hónap alatt, amióta szoptatok,feljött 5 kiló.... ennem muszáj,mert épp elég a tejem.. mit tornázhatok,és mennyit! Kérem, segítsenek a hasonló cipőben járó anyukák!
2009. febr. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Terhesség alatt én se híztam semmit. 62-vel indultam, 62-vel mentem szülni. A kórházból 56 kg-mal jöttem haza. Szerencsére ezt a súlyt szinte sikerült megtartanom:)Lassan 6 hónapja szoptatok. Nem eszem többet, mint előtte, hanem odafigyelek, hogy mit eszem. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem, nagyon szeretem a hús is. Igyekszem kerülni a tésztákat, sütiket. Sajnos a csokiról nem mindig sikerül lemondani, de úgy látszik, ez még jöhet. Szerintem nálad az az 5 kiló nem olyan sok, de ha zavar, én a gyümölcsökre és a zöldségekre szavazok. nagycsaládos anyuka
2009. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, csak annyit tennék hozzá, hogy én evés előtt mindíg sokat ittam, és naponta legalább egyszer levegőzni is kell...
2009. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előttem írókkal teljesen egyetértek evés ügyben.

Szerintem viszont torna nélkül nem lehet hatásosan fogyni. Én 3 hónappal a szülés után mertem elkezdeni a tornát. Először Béres A. szülés utáni tornáját csináltam váltva Réka baba-mama tornájával. A férjem rendelte a NET-ről mindkettőt. Most 5,5 hónapos a babám, és már keményebb tornákat is tudok csinálni.

Amíg nem edzettem, nem ment le egy deka sem, mostanra csak 1 kg-val vagyok nehezebb a versenysúlyomnál :-))

2009. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy a kisfiam csak anyatejet eszik, nem kezdett apadni a tejem.
2009. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!