Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mennyit...

Szoptatás alatt mennyit etettek? Mert én rengeteget eszek. Állandóan éhes vagyok, nem tudom mi van velem. Babám négy hónapos.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok, de inkabb ehezek es visszafogom magam mert nagyon hizasnak indultam. szombaton lesz 3 hos
2010. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok,folyton ennék és sokat eszek is,8 hónapos a kisfiam 8 kg-ot fogytam.Szinte hihetetlen,azt hittem inkább hizni fogok.
2010. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia én szoptatás alatt fogytam 5-kg ot soványabb voltam mint 2 terheség előtt .Most meg miota nem szoptatok 1 honapja az étvágyam hirtelen megnőtt ugy látszik én a másik csoportba tartozok.
2010. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én egyelőre még tartom a sulyom,de félek nem lesz sokáig igy.De visszafogni nem merem magam,mert félek a tejem rovására menne.De olyan kinos a párom is lassan feleakkora adagokat eszik mit én:-))
2010. okt. 25. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

en tobbet tudnek enni mint amennyit elfogyasztok, de nem csappant meg a tejem amiatt h visszafogtam magam...

elso vagyok

2010. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én alig ettem, nem volt étvágyam, élni se volt kedvem
2010. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget eszem. Főleg édességet, ami egyáltalánnem volt rám jellemző a terhesség előtt. Ennek ellenére fogyok, már 4 kilóval vagyok kevesebb, mint a teherbeesés előtt voltam.
2010. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!:-) folyton azon jár az agyam, hogy mi van a hűtőben, és milyen nasi is van itthon?

Állandóan éhesnek érzem magam, de szerencsére nem jöttek plusz kilók, így eszem is.

Nem tervezem, hogy kevesebbet eszem, arra gondoltam, ha már nem fogok szoptatni, majd akkor :-))addig pedig kell az energia.

2010. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is olyan voltam, mint aki nem evett már egy hete.... hál istennek, már normalizálódott.

65 kilóval mentem szülni, 57-tel jöttem ki a babával a kórházból, 2 hónap alatt lementem 55-re. Most már 8 hónapos a baba, én meg 59 kilós vagyok :(

2010. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!