Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan zajlik nálatok az...

Hogyan zajlik nálatok az éjjeli szoptatás? Cici, böfi és vissza a kiságyba? Vagy a cicin alszik el és utána kerül a kiságyba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
2.
2009. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom meg, amíg felsír, ezért nem is ébred fel teljesen csak nyöszörög( Igaz a hálónkban alszik) A böfinél tulajdonképp már teljesen álomban van újra, és vissza a kiságyba. Ha tisztába kell tenni, akkor persze felébred és van, hogy nem megy a visszaalvás, akkor egy kis cicizés anya és apa között. :)
2009. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nalunk 1xszopizott ejszaka(3 napja ataludja az ejszakat:)), mindig akkor amikor megebredt, az idopont lassan tolodott reggel fele. kivettem a kisagybol, ha felsirt vagy nagyon nyuzsgott, szopi, bofi es visszatettem. aztan volt egy kis nyuzsi de a sotetben szepen visszaaludt .nem tettem tisztaba csak ha nagyon gyanus volt kakira es nem is csevegtem vele, probaltam lecsokkenteni az ingereket, hogy ne terjen teljesen magahoz. igyekeztem nem a mellemen elaltatni, neha belealudt, de bofinel ugyis megebredt. sok sikert
2009. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. febr. 24. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám sokat nyöszörög álmában, néha lépre mentem. Tehát megvárom, amíg valóban erőteljesebb hangot ad. Nekem muszáj pelust cserélni, szopi és büfi, be kiságyba. Gyakran szopi közben elszendereg a cicin, de amint a popóját megemelem, patan ki a szeme. Sötétben még nyöszörög pár percig, de aztán győz az álom.
2009. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!