Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy elég tejetek legyen,...

Hogy elég tejetek legyen, miből mennyit isztok egy nap? ( 24 óra ) Tea, víz? Az összfogyasztásra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Én kb 2 liter édeskömény teát iszok laktoherbbel vegyítve, és 3 liter vizet, de még ígyis van, hogy kevés a tejem. :(
2009. febr. 24. 15:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kancsó teákat szoktam főzni, kicsit több mint másfél literes. Felváltva gyümiteát és szopiteát főzök. Naponta 3 kancsóval iszok meg.

Vizet nem szoktam inni, pedig azt is kéne néha, nem csak teát :(

Tejem nagyon sok van, de ha véletlenül csak 2 kancsó tea fogy el, akkor is sok a tejem!! Nekem nincs összefüggésben szerencsére.

2009. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is megiszom ennyit, de főleg vizet (sima csapvizet hűtve). Csak heti egyszer-kétszer iszom Laktoherbet; kb. egy liter fogy el.
2009. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ittam teát, csak rostos üdítőket, napi 2 litert, meg kb 1 liter vizet.
2009. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én összességében iszom meg napi 2-2,5 litert, ásványvíz, gyümilé, vegyesen, hol ezt, hol azt, már nem iszom a tejserkentő teát, nem szedek homeós bogyókat, 5 hós babámat csak szoptatom és van tejem elég. Szerintem a legfontosabb, hogy hidd is el, hogy sok a tejed, ha kételkedsz, az megfoghatja a tejleadó reflexet, ne erőltesd az ivást, ami és amennyi jólesik!
2009. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon kevest iszok, kb 1-1,5 liter. Akkor sem volt több tejem, amikor 3-4 litert ittam.
2009. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta egy szoptatási tanácsadó, hogy a nagyon sok folyadékfogyasztás is tejapasztó hatású.

Én csak vizet és rostos üditőt ittam 2-3 litert egy nap, mikor hogy esett jól.

Mindkét gyerekem 6 hós koráig kizárólag szopizott, a kicsi több mint két éves és még néha szopizik, de már szoktatja le magát. De szerintem a tej mennyisége nem csak a folyadékon múlik, inkább adottság.

2009. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2009. febr. 24. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!