Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy oldottátok meg a csak...

Hogy oldottátok meg a csak szoptatott babátoknál a 6 hetes kontrolla való menetelt? Utközben szoptattátok vagy vittetek tejet?

Figyelt kérdés
Én nem akarom cumisüvegből etetni,meg nincs is még annyi tejem hogy érdemes legyen elrakni.úgy félek az ilyen utaktól hogy hogy fogjuk megoldani.
2011. márc. 25. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetünkben helyben volt a Klinika, de mi a baba 6 hetes korában anyukámékhoz mentünk autóval 150 km-re. Arra készültem, hogy ha megéhezik (igény szerint szoptattam), majd megállunk és megszoptatom, de az egész utat végigaludta. Egyébként máskor ilyen nagy úton nálunk a szopizás volt útközben.
2011. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi anyummal lakunk és én addig otthon hagytam vele a picit, úgy időzítettem hogy jól megszopizzon és aludjon mikor indulok, de nekem nincs messze a rendelő max másfél óra alatt megjártam az egészet
2011. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem üvegben tejet, de nem kellett neki, kénytelen voltam a laborban megszoptatni... Aztán a kocsiban is, mert kellett még neki... aztán az étteremben is, mert nem nyugodott meg... :( És egy idő után már nem estem kétségbe attól, hogy nyilvános helyen kellett megetetnem, lehet nagyon diszkréten csinálni, észre se veszi senki, max feltűnik egy picike kikandikáló lábikó a kendő/pelus/takaró/akármi alól. Ha ki akarsz vele mozdulni, és nem csak 2-3 órákra, akkor sajnos (?) ezt bele kell kalkulálni.
2011. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre mentem.Kértem előre időpontot,így csak egy órát voltam távol pedig 15km-re mentem el.
2011. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én szerencsére meg tudom oldani,hogy itthon hagyjam egy kis lefejt tejjel apucival vagy a nagyival.10percre van a rendelő
2011. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem néha kapott üvegből a babám, hagytam itthon neki tejet, aztán mentem mint a rakéta.
2011. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi apával,nagyival mentünk együtt közösen. Kocsival. ott nem kellett szopiznia,de utána kapott mert már nyügike volt..szopizott s jöttünk haza.
2011. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!