Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amíg szoptattatok ti is...

Amíg szoptattatok ti is mingig/sokszor éhesek voltatok?

Figyelt kérdés

Próbálok azon lenni,hogy ne egyek egésznap-de valamiért egésznap éhesnek érzem magam?

Ti hogy vagytok/voltatok ezzel??


2011. aug. 18. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok éhesebb, mint amúgy, kb. ugyanaz. Viszont állandóan szojas vagyok.
2011. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem többet eszek, mint egyébként.
2011. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos :(. A 9 honap varandosag alatt nem voltam ennyire kivanos, mint szoptatas alatt, sajnos fel is jottek a plussz kilok...
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

egésznap azon jár az eszem,hogy mi olyat egyek ami nem hízlal annyira..!

nem akarok úgy járni,hogy most hízok el..

2011. aug. 18. 14:03
 5/11 xStefix ***** válasza:

Miket esztek? Mennyire táplálóak, telítőek?


A folyadékbevitel megvan? Mert sokszor ám az van, hogy az ember éhesnek hiszi magát, közben meg csak szomjas, mert rosszul jelez a rendszer... Nap 2-3+ liter?

2011. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy sajnos inkább a tészta ételeket kívánom meg a joghurtokat. ennék több gyümölcsöt is,de akkor a picinek fáj a hasa..


és valóban keveset iszom (ez mindig így volt) pedig tudom hogy jóval többet kéne inni.

2011. aug. 18. 14:24
 7/11 xStefix ***** válasza:

Nahát, rögtön tudod is a megoldást! ;)

A tésztákban rengeteg a szénhidrát, de ettől nem laksz jól, sőt, pont éhesebb leszel... Próbáld kicsit visszavenni a gyakoriságot, mennyiséget.

Nem is annyira gyümölcsöt kellene enned, hanem még inkább zöldségeket, mert azokban még több a rost (a gyümikben is sok a cukor, de ha a babád nem bírja őket annyira, akkor pláne ne azokat erőltesd). Illetve egyél teljes kiőrlésű gabonaféléket péktermékekben, müzlikben stb.

A magas rosttartalom az, ami segíthet a kevesebb evésben, mert ennek az emésztése tovább tart, mint a fenti ételeké, így hosszabb időre lefoglalja a gyomrod, plusz a teltségérzetet is fokozza. (Én épp tegnap vettem 2 magvas kiflit a Pennyben. Megkentem vajjal, mellé egy paradicsom - úgy jóllaktam vacsira, mintha komplett ebédet ettem volna.)


Én is keveset ittam régebben, de meg is lett az eredménye. Székrekedés, aranyér, visszér és sorolhatnám, pedig még nem vagyok 30. :(

Ami nekem segített: minden reggel megcsinálom magamnak az aznapi itókáimat, különben én se iszom eleget. 1 l gyümilé (min 50%-os, 1:3 lé - 2:3 víz arányban), fél l tea (most állok át roiboosra, mert abban nincs koffein), reggelire 2 deci tejeskávé és napközben még egy ásványvizes üveg a szobában, ha épp arra járok. (Amikor még szoptattam, akkor ennél többet is csináltam.)

Próbáld ki, hogy pár napig fokozatosan egyre többet iszol, hidd el, hamar rááll a szervezeted és utána már magadtól leszel szomjas.

2011. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet,igyekszem betartani a leírtakat és főleg többet inni!
2011. aug. 18. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szó szerint egyfolytában zabálnék:-)

A szopi nehezen indult,nálam a titok theodora+sió bodza málna! Bekeverem a kis cumis üvegeim:-) min. napi 2 üveg és hordozom magammal! De ha tejcsivel gondok vannak,akkot többet,volt úgy h 6 l megittam! szoktam gyümi levet is! Almalé,baracklé..mindig más, mert elég hamar rá unok vmire!

de ezt a bodza kombit nyomom 2 hónapja! Kitartást!


ja,híztam a szopi alatt,sőt a rossz nyelvek szerint megint terhes vagyok!:-))))mert van rajtam plusz!:-)

2011. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bettineni ***** válasza:
En is, majd meg halok ehen! Folyton azon jar az eszem, eves közben is arra gondolok, mi lesz a következö, mit eszem kesöbb, mit eszem majd holnap...
2011. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!