Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor szopizik a kicsim...

Amikor szopizik a kicsim (9napos kislany) akkor surun elofordul hogy fuldolok gondolom felrenyel. Ez azert van mert moho?

Figyelt kérdés
Nemtudom,de nagyon ijjeszzto mikor csak kohog es azt nezem hogy mikor veszi mar a levegot...teljesen ellkezdek remegni ugy megijjedek az erom is kimegy:( akar megis tud fulladni a baba ebben? Mit tegyek mikor felrenyel? Egyebkent bufizessel hogy vagytok?nagyon lenyeges valoban?Mert en addig le se teszem amig nem bufizik...mindig olyan ijjeszto storykat meselnek nekem hogy mar kivagyok es felek ejjel nem alszom nezem hogy el e a babam lehet bediliztem?elore is koszi
2009. febr. 24. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsanat az elejen * fuldokol (tul gyorsan irtam):P
2009. febr. 24. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor szokott picit félrenyelni, ha nagyon tele van a mellem, és ha megnyomom spriccel a tej. Mivel ő nagyon erős vákuummal szívja, lehet, h' akkora adag jön ki egyszerre, amire nem számít, és nem tudja egyszerre lenyelni.


Én is gyakran megnézem, miközben alszik, hallgatom, h' szuszog-e. Pedig már hat hónapos elmúlt:)

2009. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 9 hós,és ő is félre szokott nyelni.Nálunk azért van ez mert nagyon mohó+minnél hamarabb be szeretné fejezni az evést,hogy siethessen a "dolgára".

Ha kicsit nyel félre akkor elég ha egy picit megütögetem a hátát,ha nagyon akkor felültetem és úgy ütögetem a hátát.Pár pillanat és folytatja tovább.

A büfizést már ő "maga"végzi nálunk.Miután szopizott már rohan el(négyesbe),így megbüfizteti magát.

És mivel már saját maga változtatja a helyzetét éjjel,így szerintem nem kell aggódni,hogy megfulladna!

2009. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is félre szokott nyelni a babám, mert nagyon jön a tejem. Olyankor kicsit leveszem a mellemről, megvárom amíg kiköhögi magát, és visszateszem.


Én nem büfiztetem, annyi, hogy kaja után pár percig függőlegesen tartom a karomban, saját magától tud büfögni, mindenféle rázkódás nélkül.

Ha a "hagyományos" rázós hátütögetős büfiztetést csinálom, akkor jól kibukja az egész kaját :(


Ne idegesítsd magadat, nem fog megfulladni a babád. Ha félrenyel, kiköhögi, ha meg büfiznie kell, úgyis addig mozgolódik, amíg ki nem jön. Ne izgulj!


2,5hónapos anyuka.

2009. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kosziszepen:) a masodik valaszolonak :nekem 9 napos nem 9 honapos a csajszim :)
2009. febr. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!