Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnál is sűrün előfordul,...

Másnál is sűrün előfordul, hogy félrenyel a baba cicizés közben?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapos a babám, de szinte minden etetésnél legalább egyszer félrenyel, köhög prüszköl, néha még az orrán is jön vissza. Mitől lehet? Említsem meg a dokinál?
2010. jan. 27. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

mi még csak 7 hetesek vagyunk,de nálunk ez azért fordul elő mert nagyon erős a tejleadóreflexem,és nagyon ömlik a szájába a tej!Ezért nyel félre!

a tiéd nem nyel nagyokat?

2010. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, mert már előre hallom, 1-2 kortynyival, hogy mindjárt köhögni fog.
2010. jan. 27. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam egészen 6 hónapos koráig majdnem minden szopinál félrenyelt. Most már 8 hónapos és szinte soha nem nyel félre. Én annak tudtam be a dolgot, hogy nagyon erős a tejleadó reflexem és nem bírta olyan gyorsan nyelni ahogyan ömlött a szájába. Most már megbirkózik vele.
2010. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy mielőtt cicre teszed fejsz egy kicsit,nekem avent van abban látom is h több helyen spriccel,szinte folyik!És ezt addig kell csinálni míg nem látod h gyengül!Egy szopizás alatt kb 3* váltódik ki a reflex,és egyre gyengébb nálunk elég csak az elsőnél így csinálni!Hátha beválik!

nem szokott "hisztizni" hogy tudod h éhes de nem akarja bekapni.. csak forgatja afejét...

nekünk ez is emiatt volt,sőt úgy kellett visszaszoktatni a cicire!

2010. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
enyém 10,5 hónapos, de még szokott félrenyelni, főleg ha jobban tele van A MELLEN és nagyon jön a tej.
2010. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A MELLEN = a mellem

bocsi

2010. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!