Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől bukik egy nap 4x 5x, ha...

Mitől bukik egy nap 4x 5x, ha eddig csak egyszer kétszer bukott?

Figyelt kérdés
4 hónapos csak anyatejes cicizünk
2011. márc. 26. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ettél valamit szerintem, ami nem tetszik neki.

Enyém 5 hós csak anyatejes, vannak napok, hogy bukik 1-szer, aztán máskor meg szinte egész nap. Én a kajára szoktam fogni.

A másik, ha közvetlenül szopi után dajkálom, az se tesz jót neki, sokszor azért bukik. Szopi után 1 órán keresztül, ha "békénhagyom", akkor nem bukik.

2011. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a mozgásfejlődésével is kapcsolatban állt. Amikor elkezdett forogni, kinyomta magát, illetve később amikor a felülést gyakorolta átmenetileg gyakoribb lett a bukás. Ahogy "begyakorolta" az új mozgást kicsit szűnt a dolog, majd újabb mozgásforma kezdetén megint gyakrabban bukott.
2011. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!