Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen bimbóvédőt ajánlanátok?

Milyen bimbóvédőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat is érdekel.
2011. márc. 30. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szilikonosat vegyél, és kagyló formájút, nekem az jött be. A márka a pénztárcádtól függ. A kínálat nem túl széles, vagyis én nagyobbra számítottam anno.
2011. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Medela nekem nagyon bevált, bár én csak 3 napig használtam.
2011. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a kórházban kaptam Medelát, nagyon bevált. Most próbálunk leszokni róla, de még az evés elején szükség van rá.
2011. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

muszáj használnod?

nekem a kórházban tanácsolták, hogy azzal szoptassak, sikerült is. de sajnos 1-2 hónap után állandóan problémát okozott. 3 hós korában hagytam abba a használatát, 1 hónapnyi küzdelembe telt, hogy át tudtam szoktatni a mellemre. (és még szerencsém volt, ennyi idősen már nem sok sikert jósoltak). még egyszer kezembe nem veszem.

amúgy a Medela újszülöttnek való a legpuhább.


ha teheted, szerintem kerüld el, mert cumizavart okozhat, mert a cuminak-bimbóvédőnek más a szopási technikája, mint a mellnek.

[link]

2011. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kisebesítette a mellemet a pici, ráadásul, ha nem ömlik a tej, mint a szopi elején, akkor abbahagyja, és nem akarja a puha cicit. :(
2011. márc. 30. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a védőn át kell szívnia, az még több munka neki.

esetleg megpróbálhatnád a szopi vége felé a melled tövét félig körbefogni az ujjaiddal és megnyomni (kb.pumpálni), így több tej jön, nem kell annyira erőlködnie.

2011. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom :)
2011. márc. 30. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
avent bimbóvédőt használok már az elejétől,és nekem nagyon bevált!eddig semmilyen zavart nem okozott(6hetes).nekemis nagyon kisebesítette a mellem,alig mertem odaadni neki,mert úgy rákapott mindig.de így most jó:) sok anyukától hallottam,hogy végig így szoptattak és semmi gond nem volt.
2011. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és milyen méretet használtok?
2011. márc. 31. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
A legkisebbet a medelaból. Én azért kezdtem használni, mert befelé forduló volt a bimbóm, a babám meg besárgult, kis súlyú erőtlen gyermek volt. Nem okoz zavart, és nem kell attól tartani, hogy erőlködik tőle. Én kezdetben fejtem és cumisüvegből tápláltam 1 hónapig, aztán bimbóvédővel, aztán simán, de sokkal kényelmesebb volt védővel, szóval visszatértünk rá. Egyébként volt olyan, hogy éjszaka a férjem kelt fel hozzá, és cumis üvegből etette, meg akkor is ha el kellett mennem itthonról. Nyugodtan védőzz, sokkal rosszabb a gyermeknek, meg neked is, ha szenvedsz a fájdalomtól! Ezeket azért találták ki, hogy a szoptatás tényleg öröm legyen.
2011. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!