Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyiket használjam a More...

Melyiket használjam a More Milk plust, vagy az Utrica urens ch5?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre kevesebb a tejem, és szeretném még sokáig szoptatni a babámat. (2 honapos) nagyon szépen fejlödik most 5340 g , de mostanában éjszakánként többször is felkel enni, ami eltart 1 oráig is mindkét mellböl. (idáig csak 1 X kelt éjszaka)Nem nyüg a szopizás éjjel, csak nem szeretném ha éhezne.

Fejek minden alkalommal,(kivévé éjjel) és napi 3L folyadékot is megiszok, és eszek is rendesen.

Nem az a célom hogy eltudjak tejet rakni, csak az hogy a baba elegendö tejhez jusson egy szopizás alatt. A tejserkentö teák nem jönnek be mert pocak fájos a babo.

és 3-4 oránként eszik a baba, de most gyakrabban.

Köszönöm a válaszokat elöre is!


2009. febr. 26. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem az urtica vált be. DE NAGYON SOK TEJEM LETT A HUSI LEVESTŐL!!!!!

Szerintem próbáld ki.

5 hetes kislány anyucija

2009. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a More Milk vált be. Amikor teheted pihenj.Ne stresszelj!!!! Nekem is 2 hónapos korában csökkent a tej mennyiség,szinte óránként szoptattam , ettem a kapszulát 3 nap alatt helyreállt a kereslet-kínálat:)

Most 10 hónapos és még 2x szopizik egy nap.:)

Boldog babázást:)

2009. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igyekszem pihenni, és sokat inni. nektek is boldog babázást! :D
2009. febr. 26. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált a More milk nagyon megindította a tejtermelésemet, 10 hós a babám és nagy ciciimádó.

Az Urtica is nagyon jó 3x5 golyó, ha önmagában kevés kombináld Ricinus Communis 5 CH-val szintén 3x5 golyó.

2009. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!