Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy kell csinálni az a 7...

Hogy kell csinálni az a 7 perces fejési teknikát amivel több lesz a tejem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ezt én is szeretném tudni!
2011. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elkezded az egyik melled fejni 7 percig, majd jön a másik hét percig, majd az első 5 percig, másik is 5 percig, első 3 percig, második három percig.

Pár napig csináld szopi után, a lefejtet ne add oda a babának, így lesz több.

Sőt ha van két elektromos mellszívód, vagy dupla fejes azzal meg még hatékonyabb, ott egy időben kell fejni mindkét mellet 20 percig kb.

2011. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak mivel 2,5-3 óránként szopik a babám váltott mellből ezért nem lesz gond hogy én meg kiürítem? Most be van állva hogy pont megtelik annyi idő alatt.
2011. ápr. 1. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szaporítani akarsz akkor nem gond, hiszen szopi után csinálod jelezve a szervezetednek hogy nem elég a tej. Napról napra több fog kijönni szopi után. Nekem először 5 ml! majd 10, 20 ,30 ml, ahogy teltek a napok.

De ha most jó Nektek igy, hogyhogy szaporítani szeretnéd? Az se jó ha sok van, könnyebben begyullad a mell pl.

2011. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, a váltott mellre nem reagáltam. Ha kevésnek érzed a tejed, tedd rá még a másik mellre, ha elfogadja, és kér még. Utána a köv. szopit abból add amelyikkel befejezte.

Egy idő után igy is több lesz a tejed, vagyis a babádnak pont elég. Egyáltalán nem baj, ha kiszívja mindkettőt. Én két mellből szoptattam 6 hónapig kizárólagosan, és utána is 23 hós koráig.

Ha a két mell is kevés, pl este, akkor újra tedd rá az elsőre, majd vissza a másodikra.

Én azért fejtem pluszba, mert a keresztlányomnak kellett a tej.

2011. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Szerintem akkor maradok annál hogy ha nem elég akkor odaadom neki a másikat.
2011. ápr. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!