Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás hirtelen elhagyásáná...

Szoptatás hirtelen elhagyásánál mi a teendő, hogy kell csinálni, hogy ne termelődjön a tejci?

Figyelt kérdés

Kislányom egyik napról a másikra abbahagyta a szopit, 1 éves, úgyhogy már nem erőltetem (meg nem is tudnám).

Szóval az egyik mellemben már amúgy is alig termelődött tejci, de a másik az még mindig termel valamennyit. 2 hete nem szoptatok.

2-3 naponta picit szoktam fejni, ha nagyon tele érzem, mert nem szeretnék mellgyulladást SEMMIKÉPP, volt benne részem sajnos háromszor is.

Jól csinálom, vagy így soha nem fog elapadni?


2011. máj. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is így csináltam, nem gyulladt be, szép lassan elapadt, nem volt semmi gond.

2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Urtica urens 15ch állítólag tej elapasztó.Esetleg megpróbálhatod.Sajnos én szaporítót szedtem,az 5ch-t.
2011. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Urtica urens 15ch csak csökkenti a tej mennyiségét, 30ch az apasztó! Én azt szedtem néhány napig, és teljesen elapasztott. Szerintem próbáld meg, hogy nem fejed, mert az serkentőleg hat a tejtermelésre!
2011. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!!!!
2011. máj. 5. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehetsz rá még jeges pelenkát, az is jót tesz!
2011. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!