Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnám megszüntetni?

Hogy tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés
Kb egy hete nagyon elkezdett hullani a hajam.Szoptatok,de sokan azt mondják,hogy a hormonoktól.Valakinek van valami bevált modszere amitől abba marad a haj hullás?Azt hallottam,hogy a cink jó rá?
2011. ápr. 1. 21:32
 1/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Jaj, nekem is hullott mint a fene. Azt hittem kopasz leszek előbb utóbb. Mindenhol a hajam volt, egy hajmosás után néztem hogy maradt-e még valami a fejemen.


A cink, ezek a hirdetett vitaminok is segítettek picit (Biovanne-t szedtem kúraszerűen).


De csináltass egy teljes vérképet, én a házidokimmal csináltattam, de utána elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki kiegészítés miatt elküldött újra vérvételre, és ott megnézték a cinket is. Na az a béka segge alatt volt...

2011. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szoptatás alatt lehet szedni a cinket?
2011. ápr. 1. 21:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy biovannet?
2011. ápr. 1. 21:43
 4/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Én a vége felé már szedtem. De meg tudod nézni vásárlás előtt a papíron. Rákerestem a neten, de nem írja hogy tilos lenne - ez elvileg csak vitamin.


Nézd meg ezt, a 12. hozzászólást:

[link]


Ha esetleg van időd, érdemes lenne mindenképp orvossal beszélni. Ja, meg egyes patikákban van ingyenes mikroszkópikus hajvizsgálat is. Igaz, hogy utána rád akarnak sózni mindenféle drága terméket, de nem kötelező megvenni. (bár egy tisztító sampont vettem, és az nagyon bevált)

2011. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg hosszú hajam volt,hullott nagyon,levágattam,azóta abszolút nem hullik,befestettem, ismét nagyon hullott,úgyhogy mostmár a rövid barna hajra vagyok ítélve,vagy a kopaszság! Szép dús lett a hajam,mióta rövid és eredeti. Ez csak tájékoztató jelleggel írtam,azért ne vágasd le, próbáld ki elöbb a vitaminkúrát,de nem az nem segített,már be lehetett látni a fejbőrömbe,azért vágattam le,most meg irigyelnek,hogy milyen sűrű.
2011. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 30 hónapja szoptatok.
2011. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én újra elkezdtem az elevitet, és 2-3 hét alatt abbamaradt.

Én is szoptatok...illetve fejem, de ez tök mind1 most itt..:-)

2011. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. ápr. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!