Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám a szörcsögését...

Hogyan tudnám a szörcsögését megszüntetni?

Figyelt kérdés
5 Hónaposom megfázott, szörcsög, használunk sóoldatot és orszi porszival szívom neki, alig jön ki valami de továbbra is szörcsög. Mit csinálok rosszul???
2011. ápr. 25. 16:40
 1/3 kisnita ***** válasza:

Szerintem jól csinálod. A gyakori orrszíváson kívül nem nagyon tudsz mit csinálni vele sajnos:S Egy picit várni kell a szívással miután befújtad neki, hogy fel oldja a váladékot.

Ha nem használ akkor szaladj le a patikába (a neten lakóhely szerint meg tudod nézni melyik most az ügyeletes) és vegyél 0.1-es Nasivin orrcseppet. Az én kisfiam is csak az használt, sokszor a Stérimár nem sokat ért.

2011. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ancsika34 ***** válasza:
Az én 4 hónaposom is szörcsög már több mint egy hete! Én már nem merek orrcseppet adni, anyatejet csepegtetek az orrába, aztán orrszívózom! Azt hittem, sose fog elmúlni, de ma már csak egyszer kellett szívnunk és sokkal szebben veszi a levegőt! Eddig majdnem minden evés előtt le kellett szívnunk! Kitartás!
2011. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 5hónapos fiam is szörcsögött,egy hete.Sok váladékot volt az orrában.Sterimárral oldottuk,utána orr porszívóval szívtuk ki.Mivel,csak nem csökkent,beszéltem a dokival,aki a Nasivin cseppet ajánlotta.Valamint szólt,ha 5nap múlva nincs változás menjek le a gyerekkel hozzá,és megnézi.5nap múlva le kellett menjünk,mert még mindig sok volt a váladék.A doki megnézte a gyereket,tiszta a tüdeje,és a torka is.Azt mondta,hogy a fogzás miatt van,ennyi váladék a noziban,és ezért hallom szörcsögni.De mindnek előtt,az alapos váladék eltávolításon van a hangsúly!A pici fiamnak már nem kell porszívózni az orrát.Míg kellett neki,addig én 3óránként porszívóztam az orrát,vagy ha kellet sűrűben,és naponta 3szor,cseppentettünk az orrába 1-1 cseppet,a Nasivinből.

Az unokanővérem 4hónapos kisfia viszont megvolt fázva,neki Cebion cseppet ajánlott a védőnő.Neki ez használt.Erre viszont,szerintem a gyerekorvosodnál kérdezz rá.

2011. ápr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!