Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy is van ez? Szoptatás-menz...

Hogy is van ez? Szoptatás-menzesz-peteérés

Figyelt kérdés
Szoptatok, de nem menstruálok. Van peteérésem? Mi lesz az elhasználódott petékkel ilyenkor, ha nem ürülnek ki a menstruációval?
2011. ápr. 1. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elhasználódott pete könyörgöm??? Csücsülnek azok a petefészkedbenéretlenül. Majd az első mensid előtt 2 héttel megérik egy, kiszabadul, és ha nem termékenyül meg, akkor az első mensiddel kiürül.
2011. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem menstruálsz, nincs is peteérésed.. Elhasználódott pete nincs.. Szoptatás alatt nem mindenkinek van peteérése, így nem is menstruál. Ha pedig van érett pete, de nem esett teherbe, akkor az nem tud beágyazódni se, így szépen kiürül a levált méhnyálkahártyával.
2011. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor azok, akiki szoptatás alatt esnek teherbe, pont az első mensijük előtti petétől teszik? Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 2. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én első gyermekemnél a szülés után rendre egy hónapra megjött a menstruációm, pedig a kisfiamat 6 hónapos koráig szoptattam... és csak szoptattam... nem estem teherbe, de ritkán is voltunk együtt.
2011. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!