Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a szoptatás ideje alatt...

Ha a szoptatás ideje alatt nincs peteérés, mikor lehet az első? Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés

A dokim mondta a 6 hetes kontrolon, hogy megeshet hogy a szoptatás ideje alatt nem lesz menzeszem.Hát így is lett. De mikorra számítsak az elsőre?Amikor teljesen abba hagyja a pici a cicizést, vagy már esetleg már akkor is amikor kap gyümit,de még szopizik is.Nálatok ez hogy volt?


4 hós kisfiú anyukája


Ui.:Csak kiváncsiságból kérdem.


2008. dec. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 3 honapra lett!Először helyrekell hogy álljon!De semmi baj nem lesz ez sokunknál igyvan
2008. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez is egyénfüggő, hogy kinek mikor lesz az első peteérése, ki mikor menstruál először.

De, nemhogy megeshet, hanem általában a szoptatás alatt nincs menzesz.

Nekem három hónapos volt a bébim, amikor először megjött, a második mensim 5 hónaposan, a harmadik 7 hónapos korában. Most 8 hónapos.

2008. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem kb 1 éves volt a kislányom mikor először megjött szülés után és utána minden hónapban megjött rendszeresen és mindig napra pontosan. De olyat is hallottam aki szülés után pár héttel újból terhes lett! Szerintem ez mindenkinél máshogy van.
2008. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy mikor jön meg az első mensi az teljesen egyénfüggő van akinek egész végig míg szoptat nincs de van akinek már 3-4 hónaposan megjön. Ha ezt a kérdést azért tetted fel, hogy muszáj e védekezni, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen mert az ismerősöm is ezzel volt hogy nem eshetek teherbe mert szoptatok és szülés után három hónappal teherbe esett.
2008. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem.Tudom hogy kell védekezni. Sőt védekezünk is. Csak kiváncsi voltam hogy mik a tapasztalatok! :)

Köszi a válaszokat! :)

2008. dec. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!