Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogytatok szoptatás alatt,...

Fogytatok szoptatás alatt, úgy hogy bőven maradt tejetek?

Figyelt kérdés

Mennyit és hogyan?

Mit szabad és mit nem?


2011. ápr. 10. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem maga a szoptatás vitt le 30 kilót:)!
2011. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mínuszba mentem a normál kilóimhoz képest. Szülés után 3 nappal semmi felesleg nem volt rajtam aztán fogytam és nem tudtam megállni, így el kellett választanom a gyereket mikor már csak 45 kiló voltam.
2011. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja én csak puffasztót nem ettem amúgy minden mást.
2011. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első terhességem után maradt rajtam 7 kg, azt lenne jó ledolgoznom. Akkor 55 kg-vel lettem terhes és 72-vel fejeztem, de szülés után lementem 32-re. Jött a következő baba, időm se volt fogyózni. Ekkor csak 8 kg-t híztam a terhességem alatt, amit azonnal le is ment szülés után, újra 62 voltam. 5 hós a kicsi, most 60 kg vagyok. Igazából 55 lenne a cél. Tehetek magamért valamit, vagy ráérek ezen dolgozni a szoptatás elhagyása után? Megjegyzem: azért legalább 1 éves koráig szoptatni szeretném....

Van köztes megoldás, vagy marad a türelem???

2011. ápr. 10. 18:37
 5/6 A kérdező kommentje:
32 = 62 :)
2011. ápr. 10. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szoptatás alatt egy dekát sem fogytam. Én is hasonló karakter vagyok amúgy mint Te:)

Szóval ami fogyaszt picit, az az, hogy több saláta, husi, de kevesebb krumpli hozzá. Este lefekvés előtt 2 órával már ne egyél. Napközben ha kívánsz nagyon valamit, rágcsálj egy rágót.

Amúgy ha 5 hónapig szoptattál, nem fog eltűnni a tejed a kis diétától, ez szerencsére nem így működik. 1 hónap múlva pedig már úgyis mindenféle egyéb dolgot is eszik és akár napi 1-2-3 szoptatással bűven kihúzzátok még akár 2 éves koráig is:)

És ha van lehetőséged és a porontyok mellett megoldható, akkor fussál naponta fél órát. (Apura bízhatod, esetleg lefektetés után mész el, tavasszal már elég jó idő van szerencsére este is.

Szerintem a futásnál nincs jobb zsírégető. Utána pedig felülések, felugrások, lábkörzések, fekvőtámasz (ezzel csínján, mert ez apasztó hatású kissé).

Jó babázást és sikeres fogyizást!:)

2011. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!