Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SEGÍTSETEK! MIÉRT VAN MÉG...

SEGÍTSETEK! MIÉRT VAN MÉG MINDÍG TEJEM? Többi lent.

Figyelt kérdés

1 éve hogy szültem és még mindíg van némi tejem már úgy értem ha megnyomom a mellemet jön belőle még.

nem tudott szopni a kislányom ezért 5 hónapig fejtem eleinte rengeteg volt de el is apadt így abbahagytam.

ha megjön a menszeszem akkor szokott csöpögni is

mikor múlik már el ez?? 13 HÓNAPJA SZÜLTEM.

ideje volna már nem? SZERINTETEK?


2011. ápr. 11. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre ,mert lehet hogy magas a Prolaktin szinted ! Ez lehet egy jóindulatú daganattól az agyban ,én holnap utánn megyek koponya MR vizsgálatra ,mert 3x értékű lett a Prolaktinom ,1 éve nem szoptatok ,de még mindig van tejem ! Járj utána ,fontos !
2011. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát köszi szépen ezt a bíztató választ...
2011. ápr. 11. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez van ,tényleg járj utána !
2011. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úgyis megyek rákszűrésre a nőgyógyászhoz nemsokára és

megkérdem tőle. köszi azért..

( a végén még belehalok mert van egy kis tejem.. ) :D

2011. ápr. 11. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell eltulozni a dolgokat en ismertem egy csajt ugyanigy volt mint te es a naogyogyasza valamilyen kezelest irt fel tablettat kelett szednie es kesz ennyi nem volt daganat!!!!
2011. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten ,azért mert esetleg daganat okozza azt is gyógyszerrel kezelik ! Műtét akkor van ha nagy ez a jóindulatú daganat ! Google !
2011. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a múlthéten voltam nőgyógyásznál.A kisfiam most lett 16 hónapos s havi szinten elvittek még a gyűjtőbe 25-30 liter anyatejet.Rettenetesen fájt a mellbimbóm.

Így szombat óta befejeztem az anyatejezést.Apasztógyógyszert írt fel,amit 1 hónapig szednem kell.Nem vagyok tőle valami jól,de így nem maradhatok.

2011. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam!

Semmi féle daganatod nics nyugodj meg!!!!!!

2011. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel rá ,hogy mit is jelent a tejszivárgás abban az esetben ha már nem szoptatsz ?
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!