Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Még mindig vírus van rajta?...

Még mindig vírus van rajta? NAGYON FONTOS, SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Lefuttattam egy Avast teljes rendszervizsgálatot és egy Malwarebytes' Anti-Malware teljes rendszervizsgálatot, de még mindig ugyanaz a helyzet: ha megnyitok egy online filmet (pl.megavideo.com -on) kb. 5-10 perc után a címsorban kicsi, sárga téglalapok jönnek elő majd miután rohadt sok előjött lefagy a gép, megáll a kép, nem tudom mozgatni az egeret és egyéb ilyen dolgok... Most mit tegyek, milyen vírusirtót tegyek még rá az előbb említetteken kívül, hogy megtaláljam azt a vírust ami az előbb emlitett "sárgulást" idézi elő?
2011. aug. 17. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Utólag a legtöbb vírus nem kiírtható, ugyanis manipulálja a vírusírtók keresési metódusát, így már nem találják meg, tehát kiírtani sem tudják. Gondolkoztál volna előre. Itt már csak a Windows reinstall segít.
2011. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a DivX Web Player kavar neked?? Próbálj ki egy régebbi verzióval (mondjhuk 7-es) online mozit nézni. Hátha
2011. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy regebbi? Szedjem le rola a divxet es tegyek fel egy regebbi divixet???
2011. aug. 17. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Indítsd el a géped csökkentett módban, Indításnál nyomogasd az F8 billentyűt, amig elő nem jön egy menü. Ha előjótt, akkor lépj a Csökkentett módra és nyomd meg az Entert. Futtasd le újra a vírusirtót.
2011. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 legly ***** válasza:

Én a COMODO Internet Security Premium vírusirtót használom, teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.

Régebben az AVG 2010-et használtam és egy vírus bement a windows mappájába, majd egy fontos fájlba. A AVG nem tudta kitörölni, mert mindig eltűnt a vírus, utána barátom ajánlásával letöltöttem a COMODO-t, lefuttattam a kereső rendszerét és sikeresen megfogta,megtalálta, és ki is törölte. Szóval én a COMODO-t ajánlom, ha kell segítség akkor nyugodtam írj üzit az e-mail címemre : robituszin@freemail.hu csak még annyi, hogy írd meg, hogy honnan írtál és mi okból, rendben ? Sok sikert !

2011. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,úgy.... nekem is bekavart régebben a legújabb DivX,ezért egy régebbi verziót használok.

[link]

2011. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a comodo internet security premium. na szóval azt letöltöttem és lefuttatam a teljes vizsgálatot, 6 fertőzött fájlt találtam... de még mindíg megvan az a nemtudokvideótnéznis cucc, szal megpróbálom a divx régebbilyét, az utolsó tanácsa alapján, de szerintem újratelepítés lesz a vége
2011. aug. 18. 20:42
 8/8 anonim válasza:
Avast
2011. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!