Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A két hetes kisbabám arca...

A két hetes kisbabám arca tele van piros pici pattanásokkal. Szoptatom őt, ez a tejtől lehet? Esetleg valami rosszat ettem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a tejtől van.Majd elmúlik.:)
2009. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez csak tejkiütés! Zsírosabb a tejed, de attól még minden rendben. Az én babám is ilyen Ha nagyon durva a kiütés az orvos úgyis ad valamit.
2009. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a pattanásszerű kiütések többsége ilyen korban természetes, hiszen minden általad elfogyasztott étel más-másféle anyatejet eredményez, amelyek még ismeretlenek a babának. Ez most a hozzászokás időszaka. Ha most kéthetes, hamarosan úgyis látja a babát az orvos vagy a védőnő, s ha kóros lenne rajta a kiütés, biztos jelezni fogják - de az a valószínű, hogy azt mondják, nem kell törődni vele.
2009. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt amikor pacalt ettem.A dr.nő rögtön kérdezte ettem e fűszereset.Fenistilt irt fel.Beszélj az orvosoddal.Ha ez mégsem tejtől van viszkedhet neki.
2009. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "tejkiütés", amit az anyai hormonok okoznak. Ha erről van szó, nem kell vele foglalkozni, magától el fog múlni.
2009. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!