Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt miket ehetek...

Szoptatás alatt miket ehetek és mit nem? Tudom a puffasztó dolgokat nem lehet és a K betűseket mit még ezeken kívül? A déli gyümölcsök közül mit lehet és mit nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem figyeld a tested jelzéseit és a babád. Ha valamit megkívánsz, egyél nyugodtan, mégha elvileg "nem is szabad". Én szoktam enni káposztát is, meg szinte mindent. Sütiket kívánom a legjobban. Amit észrevettem, hogy pl. a szilvalekvár meghajtotta, de ez jól jött, amikor szorulása volt. Egyél mindent, csak mértékkel! Persze a nyers dolgokkal vigyázz.


Boldog babázást!

2009. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak a gomba, narancslé és a paprika nagyon tekerte a hasát, bár ő nagyon hasfájós is volt. Szerintem is figyeld meg mit bír és próbálkozz mindennel, amit szeretsz.

Jó babázást!

2009. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt is igaz, hogy minden baba máshogyan reagál. A nagy fiamnál nagyon odafigyeltem, hogy mit eszek, mégis nagyon hasfájós volt. A kisebb gyerekeimnél már mindent ettem és figyeltem, hogyan reagálnak. Szerencsém volt, ők egyáltalán nem voltak hasfájósok. Tehát igazán neked kell kitapasztalnod, hogy mi az amit rosszul tolerál a babád.
2009. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2009. márc. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!