Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog apadni a tejem? Kétségb...

El fog apadni a tejem? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Kisfiam még csak 11 hetes. Kizárólag anyatejes. Néhány napja össze-vissza szopik. A tejem meg hirtelen lecsökkent. Ma még csak (10 óra óta) 160 grammot! evett, pedig 6 kilós. 5 napja kaptunk oltást. Lehetséges, hogy az zavar be a szopásba? Ja igen, és fejni sem tudok, sajnos egy csepp sem jön. Mi lesz így? Én szoptatni szeretnék! Egyébként nem sír hogy éhes lenne.
2009. márc. 3. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

attól, hogy a babud ossze-vissza szopik nem apad el a tej, sot minnél tobbszor annal jobb. lehet, hogy te vagy inkább stresszes esetleg kevés a folyadék. mi is 11 hetesek vagyunk és ha úgy érzem kevés a tej: péksutemény, tehénvaj és egy nagy csésze kakaó, vagy tejberizs. nekem ez vált be.olvasom, hogy gond van a fejéssel, hát azzal nekem is sehogy sem megy, csak ha a baba már megszívta legalább egy kicsit. és ha a baba nem sír akkor biztos annyira eros a tejed, hogy nincs szuksége tobbre.

2009. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. eszek egy jót! :)
2009. márc. 3. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan jártunk mi is, fejni én sem tudok. Nálunk egy ilyen váltás óta kevesebbet eszik, eddig 300-400 got hízott, most 150-t, vagyis normált. 3.5 hós. A tejem csökkent, mivel a kereslet is csökkent. De most ennyi kell, úgyhogy nem aggódok. Szóval ez vlm negatív fejlődési ugrás volt nálunk is. Most áll rá ráadásul a 4 óránként evésre. Vagyis így 4 óránként kell egy teli cici.

Ha szánsz rá pánzt a More Milk átsegít a problémán. Vagy vegyél sört, attól is megduzzad a cici. Alkoholmentes 2 símán mehet egy nap, de ha jól esik, nyugodtan megihatsz este egy normált is.

2009. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a sör nálam is bevált, alkohol mente barnasör, megittam 1óra és már én kelltettem a picurt mert fájt a cici :)
2009. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már a sört is iszom, köszi! :)
2009. márc. 4. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!