Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez vajon mellgyulladás lehet?

Ez vajon mellgyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap véleltlenül nagyon megszívta a mellszívó a mellemet, mert az elem kezdett kimerülni. Kicsit meg is fájdult. Ma reggelre a bimbóudvar fölött bepirosodott és az egész mellem fáj, meleg. Olyan érzés, mint amikor meghúzodik egy izom illetve mikor a kórházban megindult a tejem. Nincs csomó, nem vagyok lázas, de ha a karomat emelem akkor is érzem, hogy hűzódik a mellem és fáj. Mi lehet, mit tegyek? Köszi
2011. ápr. 17. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Garmastan kenőcs. Meleg zuhany.
2011. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld átdörzsölni az egészet, ha csomót érzel, azt erősebben. ellenőrizd a lázad naponta. ha pár nap alatt se enyhül akkor mutasd meg orvosnak.
2011. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne melegítsd! Ha gyulladás, csak árt neki. Hideg vizes borogatás, de egy jeges pelenka rá a legjobb. Nyugi nem megy el a tej a hidegtől, jó pár mellgyulladáson vagyok már túl...
2011. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kézi mellszívóm használata után nekem is érzékeny, húzó-szúró érzés uralta a melleimet, így mivel ritkán fejtem 1-1 alkalommal, tudom, hogy amiatt volt. Olyan érzésem volt, mintha gyulladt lenne. Kíméletesen próbáltam a fejést, de kellett jó idő, míg elmúlt az érzés.

Ha belegondolsz, erőteljes szívásnak vannak kitéve a tejcsatornák. A gyulladás hőemelkedéssel, lázzal jár.

2011. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos, gyulladás, mert éjjel óta folyamatos hőemelkedésem van.
2011. ápr. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!