Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, ha a jobb...

Mit csináljak, ha a jobb mellemből nem jön rendesen a tejcsi? LEhet az, hogy lefejem és cumisüvegből adom oda neki? 10 napos a babám.

Figyelt kérdés
Kész kudarcélmény a szopiztatás. Már így is csak bimbóvédővel etethetem a picimet, mert szétharapta a mellemet.
2009. márc. 4. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eleje nekem is kinszenvedes volt, de mara mar mindketten elvezzuk. Az en cicim is kisebesedett. En nem hasznaltam bimbovedot, csak kremet, es ugyanugy konnyeket nyelve szoptattam tovabb. Egyszer csak helyre jott. Az biztos, h a baba jobban ki tudja uriteni a cicid, mint a fejes. Minel gyakrabban szoptatod a picit, annal tobb tejed megy. Ezen az elven mukodik. A jobb mell miatt ne aggodj. Nekem is az egyik mellem kevesebb tejcsit termel, megsincs gondom a szoptatassal.Kitartas, menni9 fog ez meg jobban is!
2009. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bimbóvédőt majd szép lassan el tudod hagyni, ne aggódj! Én 1 hónapos koráig szoptattam azzal, mert nem tudta jól a szájába venni a cicim. Az is természetes, hogy nem egyformán van a cicidben a tej. Ha nem muszáj, akkor ne add neki cumisüvegből, nem is értem, miért kéne. Kudarcélményed ne legyen, hiszen tudsz szoptatni!!! Nehogy azt hidd, hogy az anyukák 99,9 %-a helyből mindenféle segédeszköz nélkül profin szoptat az első perctől! Ápold a cicid és majd szép lassan a picid is rájön, hogy hogyan kell szépen szopni! Légy kitartó és türelmes!!!
2009. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen kikészítette a cicim a kórházban töltött napok alatt. Aztán inkább lefejtem és cumisüvegből adtam neki, amíg begyógyult a seb. Nem lett cumizavaros, ugyanúgy szopizik azóta is. Nem éri meg szenvedni szerintem, ha látod, hogy nem okoz gondot neki a kétféle szopizás mód.
2009. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!