Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett milyen...

Szoptatás mellett milyen kezelés van a benőtt lábujjkörmömre?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, szoptatom. Hónapok óta szenvedek a benőtt körmömmel, nagylábujjon már mindkét oldalt..elég durva a helyzet. Tetrán kenőcsöt hallottam, hogy jó rá(?), de az antibiotikumos. Megműtik, ha szoptatok?
2009. márc. 9. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan kenheted tetránnal! Én pici darab szalonnát rá egy pici darab paradicsomot így be kötöttem egy éjjelre és kifakadt! ki tudtam utána vágni magamnak!
2009. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ha már hónapok óta szenvedsz akkor nem fog használni semmi, csak a műtét. Nekem 2szer is műtötték, utoljára a kettőt egyszerre. Nem kellemes, sőt fáj...de utána megkönnyebbülsz...én cipőt sem tudtam húzni, annyira fájt. A szoptatást nem befojásolja a műtét.

9 hós anyuka

2009. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sejtettem, hogy nem úszom meg a műtétet, de azért még a Tetran-t kipróbálom, hátha. Nem a műtéttől félek, hanem hogy papucsban kell hazajönni.:) Az olyan ciki:))
2009. márc. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!