Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gombás mellbimbóra milyen...

Gombás mellbimbóra milyen kezelés vált be nektek?

Figyelt kérdés

A szoptatás elején sajnos kisebesedett a mellbimbóm, amire jött egy gombás fertőzés, ráadásul közben átestem egy antibiotikum kezelésen is, ez szintén kedvezett a gombának.

Canestent javasolt a doki, de eddig nem sok változást érzékelek.

Volt már valaki így? Mennyi ideig tartott a gyógyulás? Kellett valami erősebb kezelés?


2009. dec. 31. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én a szolitól kaptam pár éve gombát. rohadjanak meg, többet sem megyek sehova:-SSS

A gombás fertőzést a Canesten nem viszi le.Nagyon makacs a bőrgomba,nem olyan mint a lábujj között.A Canesten arra jó. Azért menj bőrgyógyászhoz, mert rengeteg fajtája létezik.Nekem tusfürdőt és krémet írtak ki.

2009. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal kell kezelni mint a baba szájpenészét,a baba száját is egyidejüleg a te melleddel egyébként visszafertözödhet ,a tünetek teljes megszünése után még pár napig.Sokat"szellöztesd" a cicit.
2009. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!