Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megjött a mensim! Hogy befolyá...

Megjött a mensim! Hogy befolyásolja a szoptatást?

Figyelt kérdés

2 napja csak barnázás volt, ma meg megjött, épp 8 hete szültem. De aki szoptat, annak elvileg meg sem jön, nem?! 2 nappal ezelőtt volt, hogy a babám 2 óránként evett, ma meg nagyon megtelt reggelre mindkét(!) mellem. Attóül lehet, a baba "érezheti"? Egy picit sok kérdés lett!


Bocsi:)

Köszi a válaszokat!


2009. márc. 9. 11:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Attóül=attól lehet, mármint azért telhetett meg mindkét mellem annyira?
2009. márc. 9. 11:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt egyik gyerekemnél sem gond ebből. Szülés után 3-4 hónappal tért vissza a mensim, de ugyanúgy ment tovább minden, változást nem vettem észre.
2009. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek megjön, úgy, ahogy neked, de az is megesik, hogy amíg szoptat az anyuka, egyáltalán nem jön meg neki. Vannak olyan babák, akik ilyenkor megérzik, hogy kicsit más íze van a tejnek. Olyanok is vannak, akiket ez egyáltalán nem zavar. Én a nagyokat kb. 18 hónapig szoptattam, soha sem volt gondom azzal, hogy ne fogadták volna el a tejet a mensi alatt. Az, hogy sűrűbben evett, inkább egy fejlődési ugrás miatt lehetett, szerintem. Sűrűbben szopizott, így a szervzeted válaszolt az ingerre.
2009. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt a kérdést tettem fel a "babák"-nál.Hát én is izgulok.Reménykedjünk.
2009. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok vele! De nekem 4 hónapos a babám. Azóta fájdogál a mellem is! Neked nem? Ugyanez a szitu nálam szórol szóra!!
2009. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nem fáj egyik mellem sem. Sőt! A mensim (ha az volt), csak aznap volt ... Azóta semmi, utána levő nap volt egy pici barnázás és vége. Neked még meg van?

2009. márc. 12. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első két nap erős volt,fájt is a hasam, és aztán hamar elmúlt! max 4 nap. De azelött kb egy hónappal ugyanat volt mint neked! Lehet, hogy a köv már több lesz!

2009. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!