Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Medela márkájú tejtároló...

A Medela márkájú tejtároló zacskó többször is felhasználható, steríllizálható?

Figyelt kérdés

Avent tejtároló dobozom van, de már mindben van anyatej a fagyasztóban, kb. 11 db van, s mivel egyszerre keveset tudtam lefejni, így arra gondoltam, hogy veszek medela tejtároló zacskót, mert anno itt olvastam, hogy egy kismama a fagyasztóból kivette az anyatejet, s átütögette ebbe a zacsiba. De eladó nem tanácsolta, fertőzés veszélyre hívatkozva. S szerinte u.annyi helyet foglal, mint az avent tejtároló doboza. Nektek mik a tapasztalataitok? Annyit elfelejtettünk megkérdezni, ha mégis mellette döntenénk, akkor fel lehet e többször használni. Ja, s még az volt a válasza, hogy a fiúnk már nagyobbacska, s az aventesben főzelékeket is tudnánk tárolni a számára.

Nekem tulajdonképpen a helyhiány miatt kellett volna a medela, mer arra gondoltam, az kisebb helyet foglal a fagyóban.

Akiknek van ilyen, esetleg mindkettő, azok válaszát várom.


2011. máj. 5. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem Medela zacsim van,már a felét beraktam a mélyhűtőbe tejcsivel,de a dobozára is rá van írva,hogy csak 1x használatos!

Én nem próbálkoznék vele.Pont ezen az oldalon olvastam,hogy már 1000Ftért lehet kapni tescos zacsit,az is steril!Vettem volna olyat ha előbb hallok róla.

2011. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Medela zacskó egyszer használható.

Ez a zacskó többrétegű oxigénzáró fóliából készült, ellentétben a Tesco gazdaságos zacskóval, amelyik egy rétegű polietilén és átengedi az oxigént.


A Medela zacskóban nem oxidálódik az anyatej, tehát jobban megőrzi értékes tápanyagait.

2012. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!