Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy maszírozzam ki?

Hogy maszírozzam ki?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom, és mensiztem. Akkor csökkent a tejem, de miután elmúlt utána megint sok lett a tejem. De elkezdett fájni a bal mellem, és szúrkálni.. Eddig sosem volt ilyen! Voltam dokinál is, mert éreztem csomót is (de mindegyikben érzek), azt mondta maszírozzam ki, de sajna nem megy! Ti hogy csináltátok? Ebből lesz majd a mellgyulladás? Közben csökken benne a tejci szerintem, és szúrkál! Akkor most mi legyen? én igyekszem, de teljesen nem tudom eltűntetni....
2009. márc. 10. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meleg zuhany vagy melegruhás borogatás.A hónaljad felől a bimbód felé simítsd finoman át többször és utána szoptass vagy fejd le.A legjobb,ha a baba fekszik és te fölé hajolva szoptatod,mert ilyenkor mindehonnan egyenletesen ürül a tej.
2009. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Az első válaszolónál jobbat nem lehet tanácsolni!

2009. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!