Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El szeretném apasztani a...

El szeretném apasztani a tejem, mert sajnos csak gyötrődünk. Melyik a legjobb és gyorsan ható készítmény rá?

Figyelt kérdés

Ha elkezdem szedni, egyáltalán ne szoptassam többet babámat? Vagy folyamatosan elapad ha közben amíg van szopizik?

Köszönöm a segítséget!


2011. máj. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hideg vizes borogatás. És ne szoptass, mert amíg szoptatsz, tejed is lesz.
2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hónapon keresztül próbáltam mindennel elapasztani,de semmi...a hidegvizes borogatással aludtam,már tüdőgyulladástól rettegtem,és a tej csak jött...aztán egy sokadik mellgyulladás után-ezek miatt akartam elapasztani- arra jutottam,hogy lesz ami lesz,nem szoptatok,nem fejek egy éjszakán át.Majd beledöglöttem úgy fájt,kőkemény lett a mellem,és folyt mindenfelé a tej,de!!!!sikert értem el.Pár szenvedős nap jött,napi 3x fejéssel,de max egy hét alatt eljutottam oda,hogy csak este egyszer volt tej.Ezt így kb 1 hónapig csináltuk,aztán ennek is vége lett.
2011. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

homeós szer: urtica urens ch 30 napi 3-szor 5 golyó

Ne szoptass, néha fejd le, de csak ha nagyon fáj, nehogy begyulladjon. Így kb 1 hét.

2011. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1 hónapja szedem a Bromocriptint,mivel a kisfiam 17 hónapos s még mindig 30 liter tejet vittek a gyűjtőbe.Teljesen beállt a kereslet-kínálat s csöppet sem apadt.A nőgyógyász felírta a gyógyszert az elején rettenetesen rosszul voltam,de aztán elműlt egy hét alatt.

Kb:2 hét alatt elapadt a tejem.Márcsak reggel és este fejek,de akkor is csak kb:5 ml-t tudok.

Sajnos csak ez az egy van,ami tényleg elapasztja a tejet.Viszont akkor már nem szoptathatsz,mivel ez egy hormongyógyszer.

Mennyi idős a babád?

Mennyi tejed van?

2011. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 hónapos, de az a baj, hogy eszik 60-70-et , büfizik és nem kéri már a cicit, pedig éhes és így én fejegetem de fáj és nem tudok annyit, hogy meglegyen a 130.

így jön a tápszer. Most voltam orvosnál, de ő ezt nem érti meg csak azt mondja, hogy helyesen kell fejni. Persze a végére hozzáteszi, hogy a pangás veszélyes és műtét is lehet. Épp ettől félek. Tudom, hogy mindíg marad benne.

Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!