Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra, mi a legjobb...

Töredezett hajra, mi a legjobb hidratáló készítmény?

Figyelt kérdés
Akár konkrét termék, akár házi praktika. :) Előre is köszi a válaszokat.
2011. okt. 3. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami menthetetlen, muszály levágni. A szakadt zokni szálai sem fognak egy krémtől összeszövődni. Ez is ilyen.

Nekem inkább száraz a hajam, olívolajjal ápolom. Simán bekenem vele a végeket, kb. egy óráig rajta van, majd megmosom.

A fodrász kellékesben vettem egy hatalmas nagy tubusos vaníliás-tejes, édes illatú balzsamot vlami 1000Ft-ért, azt is nagyon szeretem, jó puha lesz tőle a hajam.

2011. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem közvetlenül a vége töredezik, hanem a rövidebb szálak, így sokat kéne vágatni.
2011. okt. 3. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

gliss kur szilikonos hajvégápoló. Ezt bele kell masszírozni a haj végébe, és "összetapasztja". Ami már töredezett, azzal nem tud mit kezdeni, viszont biztos, hogy több töredezett hajszálad nem lesz.

Én évek óta használom, talán az mond valamit, hogy lapocka alá érő hajjal évente egyszer megyek fodrászhoz, vagy még ritkábban. Akkor sem azért, mert törik, hanem mert addigra elveszíti a formáját általában.

2011. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

száraz,töredezett hajra nekem ez vált be:

[link]

balzsammal együtt használtam, már 1 mosás után éreztem,hogy puhább a hajam :)

2011. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gliss kur hajvégápoló krém. nekem sokat segített, kevésbé törik, meg később is. persze az igaz,hogy ami nagyon törik,azt muszáj levágni
2011. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A torott hajaktol szabadulj meg. Minel elobb annal hamarabb nol majd azegeszseges hajad.

Utana pedig sztem hasznalj hajvegapolot. Nekem a Kallos elixirje jott be. www.kremmania.hu keress ra.

2012. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!