Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után mik a tiltott...

Szülés után mik a tiltott ételek, amitől a babának fájhat a pocija, mert átkerül az anyatejbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Csípos,lencs,narancs
2009. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

karalábé

karfiol

brokkoli

káposzta

2009. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Narancsot miért nem lehet enni??
2009. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Narancs felfújhatja a babát, de nem mindegyiket, ki kell próbálni.

Az én babámnak a káposztától fájt a hasa, az ananásztól és a kivitől többet kakált, amikor meg csokit ettem, kiütéses lett az arca.

2009. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rostos őszilétől is fájt a picipoci, 4 napot orditott mire rájöttünk...
2009. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejtermékek a tiltottak, mert hasmenés lesz tőle. A védőnőnk a citrusféléket és a "k" betűsüket hangsúlyozta tiltottként. Ja, meg a csokit, és olajos magvakat.
2009. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincsenek teljesen tiltott dolgok. Vannak olyan élelmiszerek, amikre egyik- másik baba érzékenyen reagálhat. Igen, ezek a káposztafélék, bab, tehát a puffasztó ételek általában. De ezektől se fáj minden baba pocija! Meg kell figyelni, hogy mire reagál érzékenyen és ezeket a dolgokat kerülni kell egy ideig. Vannak olyan babák, akik mellett az anyuka szinte mindent ehet, de sajnos az is megesik, hogy bármennyire igyekszik is kerülni minden "tiltott" dolgot kihagyni az étrendjéből, akkor is fáj a babája pocija. Én az első babámnál nagyon betartottam minden szabályt, figyeltem, mire reagál hasfájással, ezeket nem ettem többet, mégis nagyon hasfájós baba volt. A kisebbeknél már óvatosan kipróbáltam, hogy mi a reakció és kiderült, hogy nekik semmitől sem fájt a hasuk, így nyugodtan ehettem szoptatás alatt is mindent, amit megkívántam. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!