Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sport szoptatás mellett? Mit?...

Sport szoptatás mellett? Mit? És milyen hatással volt a tejre?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni a combomból, hasról, derékról, ja és persze fenékről. Milyen sportot javasoltok? 2 hónapos a kislányom.
2011. máj. 15. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát remélem lesz olyan aki mást ír, de én még ha nagyobb takarítást csinálok, akkor is csökken a tejem. :-(( Pedig már beállt a kereslet-kínálat bőven...
2011. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hetes korában kezdtem el, de nagyon fokozatosan!Sajna veszélyeztetett voltam így 21 kilót híztam, és nagyon tönkre mentek az izmaim!

Így szinte 5-ösével kezdtem a felüléseket :( Pedig előtte... Tesi szakos voltam és versenyszerűen úsztam...Nem a terhességig pár évvel előtte abbahagytam...


Na szóval az a lényeg, hogy fokozatosan,mert az izomlázat okozó enzim átmegy a tejbe és megváltozik az íze!És azt a kesernyés ízt nem nagyon szeretik a babaák!


Próbáld olyan fokozatosan hogy ne legyen izomlázad!


Nekem a tejem nem csökkent, 17,5 hónapja szoptatok, és már azért elmehetek futni és utána még egy teljes zsírégető aerobic pogram is belefér :)

És nekem nagyon jót tett, mert én vagyok feltöltődve a sporttól! :)


Sok sikert és kitartást!


Fokozatosan ez a lényeg!

Meg esetleg ha észre veszed, hogy csökken a tejed, akkor inkább tedd mellre többször akár másfél óránként,amíg nem éritek el a kellő a mennyiséget!ÉS ne aggódj mert most 3 hós korában amúgy is van egy szép nagy növekedés ugrás!Akkor úgyis többször kéri az nme a sporttól lesz! :)


És igyál sok folyadékot a sportolás után!

2011. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én aquafittnessre járok, és semmi változás nem volt a tejben.
2011. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én futok+alakformáló torna.

Fokozatosan kezdtem a 6 hetes kontroll után, és egyre erősebbek az edzések.

Amíg a fiamat szoptattam is sportoltam, 16 hónaposan maga állt le a szopival. A lányom most lesz 7 hónapos, 3 hete kezdtük a hozzátáplálást, sok tejem van.

Szerintem is csak a fokozatosság és a sok-sok folyadék a lényeg.

2011. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szuperjó, hogy igényes vagy és szoptatni is akarsz! Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: fokozatosság, sok-sok folyadék és gyakori szoptatás! Én a baba 4 hetes korától súlyzós edzésre járok + kardió heti négyszer és rengeteg a tejem, 6 hónapos a babám. Még egy fontos dolog, figyelj arra, hogy mit eszel, próbálj minőségi táplálékot bevinni, cukrot, lisztet egyáltalán ne, és akkor picit nagyobb mennyiséget is megengedhetsz magadnak, mégis lemennek a kilók. Gratulálok a kicsihez és sok sikert!
2011. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!