Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mensi vagy valami baj van?...

Mensi vagy valami baj van? 3hónapja szültem azt hiszem megjött. Csak úgy ömlik belölem a vér. Lehet ettöl höemelkedésem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár férfi vagyok, hozzá tudok szólni, páromnak volt hasonló. A szülés után előfordul hogy a "seb" vérzik, ami a szülés által keletkezett a méh-ben.( bár ez a szülést követő pár hétben fordul elő) Lehet menstruáció is, az se ritka:) De ha meg akarsz nyugodni, inkább az orvosoddal beszélj!
2009. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2009. márc. 12. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem ugyanez vol,már 3 nap után szédültem annyit véreztem,én felhívtama dokimat,5 napig jártam szurira,oxytocint kaptam,meg ergam cseppeket.

Azt mondta ha nem múlik el eü kaparást kell csinálni,de Hála Istennek elmúlt.Azt mondta ez az első menstuáció lehetett.Hőemelkedésem nem volt.

Szerintem keresd meg a dokid,az a biztos.

2009. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!