Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fog beállni a kereslet-k...

Mikor fog beállni a kereslet-kínálat a tejcire?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos még mindig naponta átlag 1 liter tejet fejek le amit utánna öntök a csapba! Sajnos a leadásra nincs lehetőségem! A pici 3-4 óránként eszik gyönyörüen fejlődik! Csak én unom már ezt a fejegetést! Segítsetek hogy tudom beállítani a kereslet kínálatot! Vagy lehet hogy nálam nem is fog beállni??
2011. máj. 16. 22:47
1 2
 1/14 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én is így voltam, csak nekünk van kutyánk, ő kapta. Végül úgy oldottam meg, hogy vizes ruháztam egy kicsit esténként és attól kevesebb lett. Próbálj mindig kevesebbet és kevesebbet lefejni, csak amennyit nagyon muszáj, aztán beáll, de kb 2 hét kell hozzá.
2011. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónapos a babám, de még mindig sokszor kell fejnem. Egyébként, miért nem fagyasztod le? Olyan jól fog az még jönni.
2011. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

TEJCIRE? Úr isten! Neked is már megártott a szoptatás!

:)

2011. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem adhatsz le, legalább rakd el magatoknak mélyhűtőbe!! csak ne a lefolyóba. tudod milyen jó lesz az később pl. főzelékbe a hozzátápláláskor?

A beállás pedig: remélhetőleg most már hamarosan. de az is lehet, hogy ilyen alkat vagy és mindig sok lesz.

2011. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindig fejed, nem fog beállni, mert a testeddel azt tudatod, hogy szükség van ennyi tejre, Én egyik napról a másikra abbahagytam és beállt rendesen, annyi van, amennyi kell.
2011. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fagyasztóba már van elrakva 12 liter gondolom több nem nagyon kell majd! A vizes ruházást kipróbálom de egyik napról a másikra nem merem abba hagyni mert volt már begyulladvat attól hogy igy csináltam!
2011. máj. 17. 09:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem áll be, mert fejed.

Mindig csak épp annyit fejj csak le eleinte, a szoptatáson kívül, hogy ne feszüljön, a többi maradhat bent, pár nap alatt rendeződni fog a dolog.

2011. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs ismerősöd akinek a babájának oda tudnád adni?Nálunk a faluban a kismamák kisegítik egymást ha tudják,biztosan szívesen elfogadnák a tejet.

A fejéssel pedig szaporítod a termelést,ezért van sok tejed.Csak éppen annyit fejjél,hogy ne feszüljön a cicid.

2011. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lett volna egy de ő idegenkedett más tejét a gyerekének adni inkább tápszerezi igy sajnos nincs a közelbe olyan kisbaba akinek tudnám adni! Pedig nekem jobb lenne ha nem a csapba öntögetném hanem segíteni tudnék valakinek!Mégegyszer köszönöm a tanácsokat megfogadom őket!
2011. máj. 17. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne ennyi tejem... :( De az én babám 3 hós, neki már nem lenne jó a 2 hós tej. :/
2011. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!