Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit egyek hogy ne legyen...

Mit egyek hogy ne legyen székrekedésem szoptatás alatt? A sok k zöldséget nem ehetem a gyümölcsöket se csak az almát szerintem az alma nem jó hatással van rám akkor ajánlják ha valakinek hasmenése van!

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ezen nevettem, mikor olvastam, hogy ilyen esetben sok zöldség gyümölcsöt együnk, kérdezem én mit? csak alma, krumpli, répa amit lehet, a többi nem javasolt. Én hajnalban (éhgyomor), mikor felkelek úgy is szoptatni, szoktam 4-5 csepp Gutalaxot inni (vízben felkeverve), eddig bejött....
2009. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul min3 hasfogó hatású.Natúr joghurt,kefír zabkorpával,aszalt szilva,zabpehely,Laevolac szirup.
2009. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok folyadék,nekem a rostos őszilé,baracklé is bejön reggel,ébredés után,szilvalekvár
2009. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a rostos gyumolcslevel jottek be.5 hete szultem
2009. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 3hete szültem most először volt ilyen problémám a rostos gyümilevet iszom Én is de semmi hatása,ma megpróbáltam a szilva lekvárt talán jó lesz!köszi a válaszokat4
2009. márc. 14. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 1 hónapja szültem, és most jutottam el oda, hogy nem fogom annyira szigorúan venni a mit szabad mit nem szabad enni kérdést. Nonszensz, hogy 1 hónapja semmilyen gyümölcsöt nem eszem, csak almát, a főzelékekről, zöldségekről nem is beszélve! Igenis néha meg fogok enni 1-1 narancsot, banánt. Nekem mondjuk nem hasfájós a babám, ezért vagyok ilyen 'bátor'.

A székrekedés mellett nagyon kimerült is vagyok, gondolom, a vitamin készletem is alaposan lemerült ebben az 1 hónapban.

2009. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!