Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A melltartó ha felveszem nem...

A melltartó ha felveszem nem tűnik kicsinek, és nem is érzem annak. Vagy egyéb miatt fájhat?

Figyelt kérdés
Még nem szültem, de vásároltam már szoptatós melltartót egy számmal nagyobbat mint amit most hordok. Mégis ha egész nap rajtam van, kicsit fáj a mellem, mintha szorítana a mellem alatt vagy lehet bután hangzik, mintha "elfáradna".
2008. febr. 18. 08:21
 1/2 A kérdező kommentje:
34 hetes kismama
2008. febr. 18. 08:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A cicid nem a melltartó miatt fáj, hanem mert kismama vagy, és a tejtermelő mirigyeid dolgoznak és ezek okoznak fájdalmat.Próbálj sport melltartót használni , nekem az vált be!És esténként fürdés után kend be egy nyugtató testápolóval.Üdv, babi
2008. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!