Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartó? Noppies...

Alinaaa kérdése:

Szoptatós melltartó? Noppies Maternity Melltartó? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 10. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is vettem párat, de ha újra kelle, nem vennék. Most is szívesebben hordom a simát, merevítő és szivacs nélkülit, mint a szoptatósat. (egyébként mindig is merevítőset, szivacsosat hordtam). Szopizáskor egyszerűen letűröm, és kész. A szoptatósnál tök gyorsan megnyúlt a széle, és néha kilóg a mellbimbó.
2011. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a triumph szoptatós jött be :)
2011. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig a kínaiban kapható 690ft-os
2011. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pedig ezt is szivacsos merevítősnek írják. Személyesen megyek megnézni, hát kíváncsi leszek:)

Most még én is a rendeset hordom, csak 1 jön rám a régiek közül, de szeretnék szoptatósat is, hátha kényelmesebb.:)

2011. júl. 11. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Ha még nem szültél, akkor ajánlom, hogy vegyél egy sportot. Elég olcsón lehet, és nagyon bevált nekem szülésig. Én pl 750-ért vettem.


Egyébként nem vagyok márka függő, sőőt! de a triumph szoptatósa (4600ft), nagyon jó. Nem lóg a cici, a melltartó betét nem látszik át a pólón már, mert masszív anyag. Ja, és nem kapcsolódik ki.

az olcsóbbikban úgy nézek ki mint egy fejős tehén, és sokszor kikapcsolódik. Nagyon csini... tök lóg benne a cicim is.

2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

Erre a fajtára gondoltok?

Már szültem, csak előre nem akartam venni. Olcsóbbat szeretnék, és a Brendon közel van hozzánk, azért gondoltam erre a márkára, mivel az anita nagyon drágák.

2011. júl. 13. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Emlékeztem, hogy nagyjából egyszerre lesz babánk, mikor szültél végül?


Egyébként szerintem nekem olyan van, mint pl a legalsó.

De nálunk azt mondták, nincs fekete... :( Jellemző.

Mármint, hogy nem is gyártanak, mert hogy abban festék anyag van...

2011. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

30.-án volt a dátumom és 24.én este megszületett a kisfiam:) És nálatok?

Nekem is van egy olyan amiben van varrás, de vakaróztam tőle, úgyhogy nem használom, meg elég csúnya formája is van, főleg így nyáron, meg hogy a melleim is elég kicsik.

De így képen a brendonosoknak jó formájuk van. Csak valaki 2x meggondolja:)

2011. júl. 13. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha pici a melled inkább, akkor ne a triumphot vedd szerintem. A brendon lapján az az első, szürke, szerintem az jó lehetne, mert szivacsos is, tehát nem annyira látszik át a melltartó betét. :)


Mi meg júli 3ra voltunk kiírva, és 30án jött a lányom. :)

2011. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a csöcsöket én leginkább melltartó nélkül szeretem
2011. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!